ایا شوری روی لب اگر عنگام بیروناوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می کند

adsایا شوری روی لب اگر عنگام بیروناوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می کند

ایا شوری روی لب اگر عنگام بیروناوردن زبان وارد دهان شود روزه …

blog-news.rozblog.com/ایاشوریرویلباگر-عنگام-بیروناوردنزبانوارددهانشود
rahebartar.ir/…/آیاشوریرویلباگرهنگامبیرونآوردنزبانوارددهان-… ذخیره شده. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود, روزه را باطل می‌کند؟

آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود روزه …

wikipedia.nasrblog.com/ایاشوریرویلباگر-عنگام-بیروناوردنزبانوارددهانشود-…
۱۰ ساعت پیش – برچسب ها:آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می کند؟,آیا شوری روی لبروزه را باطل می کند؟,اگر شوری روی لب هنگام …

راه برتر – آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان …

rahebartar.ir/…/آیاشوریرویلباگرهنگامبیرونآوردنزبانوارددهانشودروزه-را-
آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود, روزه را باطل می‌کند؟
۴ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – اما اگر این راننده‌ی تاکسی گاهی مسافر برای بیرون شهر به او می‌خورد و باید … آقا اگر کسی کثیرالسفر باشد، یعنی برای کارش مسافرت‌های زیادی می‌کند که …. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می‌کند؟

احکام روزه – Lankarani

www.lankarani.com/far/hkm/mslnos/ramadan.htm
نباید فرد ببرد و باید آنها را بیرون بیاندازد واگر عمدا فرو ببرد روزه اش باطل و قضا و کفاره دارد. … ۲۱ آیا تر کردن لب توسط زبان روزه را باطل می کند؟ … ۳۰ اگر در هنگام روزه خلط از سینه یا هر جای دیگر وارد فضای دهان شود و طوری با آب دهان مخلوط شود که …
اگر در هنگام بیرون آوردن زبان چیزی از قبیل گردوغبار یا چیز دیگر به آن بچسبد وبه … در هنگام روزه داشتن آیا زدن رژ لب و چرب لب به لب ها روزه را باطل می کند یا خیر؟ … گاهی اوقات آب کمی وارد دهان می شود که اگر با آب دهان مخلوط شود با آب دهان یکی می شود.

احکام رمضان – دارالاحکام

darolahkam.com/?tag=احکام-رمضان
احکام روزه رانندگان برون شهری، شخص کثیر السفر؛ حکم تبعیت زن و فرزند در وطن ….. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می‌کند؟

photos of طلبه_گرام – Photo365, photo every day

www.photo365.co/t/طلبه_گرام
در #کانال خبری و اطلاع رسانی بلاغ در #تلگرام عضو شوید و پیامک خبری و تبلیغی …. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می‌کند؟

احکام شرعی زناشویی-بخش دهم – پایگاه اطلاع رسانی تنظیم …

www.tanzimekhanevadeh.com/legal-questions/2344-احکام-شرعی-زناشویی-نزدیکی
آیا در پایان دوره عادت ماهیانه لک بینی استحاضه محسوب می شود؟ … را نشنود، باید روزه خود را باطل کند، و اگر پیش از آن روزه را باطل کند، بنابر احتیاط کفاره … ب) اجتهاد: یعنی ه دست آوردن احکام دین از راه‌های آن که باید سال‌ها درس خوانده و آشنا به مبانی …. در هنگام روزه اگر شیئی که داخل دهان می‌شود آغشته به موادی مانند رژ لب، آب دهان، مواد خوراکی و .
اما در سفرهای شخصی که می روید، نمازتان شکسته است و روزه تان هم صحیح نیست. اگر ….. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می کند؟

احکام – موج نور

www.mojenoor.com/QuestionAnswer.aspx?CID=1001
پرسش: آیا آرایش ملایم در بیرون از منزل اشکال دارد؟ …… پاسخ: اگر انسان از روی عمد و اختیار ، کاری که روزه را باطل می کند انجام دهد ، گناه کرده است و …. پاسخ: شستن دهان و دندان به هنگام روزه مانعی ندارد،ولی بهتر است پس از شستن ، سه مرتبه آب … و در هر دیار و کشوری که انسان مسلمان وارد شود ، هر چند زبان ها متفاوت است اما در هر مسجدی که قدم …
۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اما اگر این راننده ی تاکسی گاهی مسافر برای بیرون شهر به او می خورد و باید مسافت شرعی را طی کند و این گه گاه به قدری است که بین این مسافرت های برون … آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می‌کند؟

خامنه‌ای.آی‌آر – پاسخ به سوالات شرعی مخاطبان درباره ماه رمضان – …

sahebkhabar.ir/news/1760555/پاسخ-به-سوالات-شرعی-مخاطبان-درباره-ماه-رمضان
۴ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – احکام روزه رانندگان برون شهری، شخص کثیر السفر؛ حکم تبعیت زن و فرزند در وطن …. شغل‌شان مسافرت نیست مثلا ایشان در شهر دیگری کار می‌کند سه روز در …. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می‌کند …

پرسمان احکام روزه – بسیج فرهنگیان فارس

bffars.ir/fa/news/58340/پرسمان-احکام-روزه
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – گرفتن روزه آن روز نه تنها واجب نیست ؛ بلکه اگر کسى به نیت ماه رمضان …. این کار روزه را هم باطل می‌کند و چون ابطال روزه با کار حرام است قضا و کفاره دارد. … آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می‌کند؟
۱ روز پیش – س ۷۵۹: آیا اگر از دهان شخص روزه دار خون بیاید، روزه اش باطل می شود؟ … ج: احتیاط … ۲۱ آیا تر کردن لب توسط زبان روزه را باطل می کند؟ خیر روزه … آنچه را در دهان است بیرون آورد و اگر عمدا فرو برد روزه اش باطل است و کفاره نیز دارد. ۱۳ . …. می شود؟ ۳۴ . ۶ راه برای از بین بردن بوی بد دهان هنگام روزه داری – مجله سلامتی دکتر .
در #جنگ_گرم انسان باید جمجمه اش را به خدا عاریه بدهد در #جنگ_نرم آبرویش را. … ۲۲:۳۳:۰۴ . آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می‌کند؟
امام على علیه السلام: روزه در تابستان، نزد من محبوب است. مستدرک …. آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان شود، روزه را باطل می‌کند؟ این جانب امسال داوطلب …

هنر رابطه زن و مرد

anyasha.blogfa.com/90063.aspx
۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. – آیا خود ارضایی در مورد دختران و زنان گناه است؟ … از دیدگاه پزشکان استمنا آثار زیانباری بر جسم و روح و روان وارد می سازد که ….. اگر همسرتان فکر می کند که شما از این رفتار او اطلاعی نداشته و شما …. ۲۳ـ باعث احساس درد هنگام قاعدگی و بی نظمی آن(در دختران) می شود …… ۵٨ – ازدواج مجموعه ای ازمزه هاست هم تلخی و شوری دارد.
آیا در پایان دوره عادت ماهیانه لک بینی استحاضه محسوب می شود؟ … در تمام روزى که روزه است، به مقدارى که مى ‌تواند از بیرون آمدن خون جلوگیرى کند. … روزه را باطل مى ‌کند انجام نداده، باید آن روز را روزه بگیرد، و اگر انجام داده روزه آن روز بر او واجب نیست …. در هنگام روزه اگر شیئی که داخل دهان می‌شود آغشته به موادی مانند رژ لب، آب دهان، مواد خوراکی و …

تیر ۱۳۹۱ – فراهان مرکز – blogfa.com

www.farahanmarkaz.blogfa.com/1391/04
پاسخ : اگر روزه را به وسیله چیز حرامی باطل کند روزه اش باطل می شود که علاوه بر قضاء کفاره هم دارد ولی … پرسش : کشیدن سرمه به چشم در ماه مبارک رمضان آیا باعث ابطال روزه می شود؟ … پاسخ : اشکال ندارد، لکن اگر دندان تر است آب اضافی آن را از دهان بیرون بریزند. (ر. … پرسش : در هنگام روزه اگر خلطی از سر و سینه وارد حلق شود چه باید کرد؟

و دقیقه طلبه شیعه on Instagram

mulpix.com/instagram/و_دقیقه_طلبه_شیعه.html
آیا شوری روی لب اگر هنگام بیرون آوردن زبان وارد دهان … Media Removed … زن باردار یا زنی که شیر می‌دهد و نمی‌تواند روزه . … شکهایی که نماز را باطل می‌کند. . . ۱.
در قدیم اگر دو سپاه می‌خواستند با هم جنگ کنند بصورت جوانمردانه درگیر می‌شدند اول رجز … را کشت، ۷۰ هزار زخمی و ۲۰۰ هزار آواره در صورتی که در این جنگ ۳۳ روزه ای که انجام دادند به … این کور یک چشمی می‌آید در صحرای سینا و دستش را بلند می‌کند و می‌گوید کو علی … هم به شیعیان کمک می‌کنیم هم جنگ را ازسرزمین های کشورمان بیرون می‌بریم.
اگر او را در مواجهه با مشکلی ببیند، می خواهد راه حلی ارایه کند، همه ی اینها به خاطر این … هر کسی به مجرد این که به رابطه ای وارد می شود، مقادیری از آزادی های شخصی خود را از ….. او از همان روز اول شروع می کند به گفتن چیزهایی از این قبیل “شما اصلا نباید لب به ….. آیا می دانستید که گاهی اوقات منظور خانم ها آن چیزی نیست که بر زبان می آورند؟

روزه‌ باطل هست؟ نیست؟ | آفتاب

https://www.aftabir.com/news/article/view/2016/06/15/1300097
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – یادتان باشد به صرف بیرون آمدن خون از دهان، روزه باطل نمی‌شود، ولی واجب است … اگر این گردوغبار وارد حلق‌مان شود روزه‌مان چه حکمی دارد؟ … روزه‌اش باطل می‌شود، اما آیا اگر کسی خواب بماند و بعد از اذان صبح بیدار شود باز هم روزه‌اش دچار مشکل می‌شود؟ … اگر روزه‌دار عمدا و از روی اختیار کاری که روزه را باطل می‌کند انجام دهد روزه‌ او باطل …
۳۱ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – در چنین حالتی دندان‌پزشک راه آخر را انتخاب می‌کند: کشیدن دندان … ۴-۳ ساعت) و بیحس بودن بافتهای نرم اطراف دندان، لب، گونه یا زبان گاز گرفته نشود. … و چه از طریق دهان شویه گرم موجب تسریع در از بین رفتن تورم و بهبودی می شود. … من حدود ۵ روزه دندون عقلم رو کشیدم صرف نظر از درد حین و بعد از کشیدن … آیا این عادیه؟
دستور اسلام به شستن تمام بدن (وجوب غسل) در هنگام جنب شدن … اگر فردی جنب شود و خجالت بکشد غسل کند، آیا می تواند با تیمم نماز بخواند؟ … آیا عرق و لباس جنب از حلال یا حرام نجس است و نماز خواندن با آن لباس که در آن عرق کرده از جنابت چه حکمی دارد؟ … چاه دستشویی خانه بیفتد که بیرون آوردن آن و یا استفاده نکردن از این مستراح تا …

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

www.tebyan.net/

آغاز ثبت نام جشنواره شکوفا در سطح محلات ۱۳ گانه منطقه ۲۱ | شهردار منطقه۲ با رد ادعای …. باید در سطح جهانی پیگیری قضائی شود انقلابی گری بر خلاف نظر و تبلیغ برخی ها، … کنم ، اما آن هنگام که خداوند می پرسد : زمانی که دوستت در آتش می سوخت تو چه کردی؟ ….. اگر چیزى وارد حلق نمیشود مانعى ندارد، ولى مکیدن کُندر روزه را باطل میکند.

مساله ۱۶) اگر آب قلیل روی چیز نجس بریزد , یا چیزنجس به آن برسد نجس می شود. …. و شک کند که بول است یا نه پاک می باشد , و وضو وغسل او را هم باطل نمی کند. … مـسـاله ۵۲) اگر خونی که از لای دندانها می آید بواسطه مخلوط شدن با آب دهان از بین برود … پوست سوراخ شود بطوری که خون جزظاهر بدن حساب شود , اگر بیرون آوردن خون و تطهیر محل جهت …

«پرونده های فعال*» – دکتر خرسند

www.khorsand.org/main/archives/uoeuuoeu_uoeu_uoeoeu/
آیا بیماری با پسوریازیس و آرتریت داشته اید که در مان شده اگر ممکن است شماره آنها را …… اوقات-یبوست و اسهال متناوب-خارش ناحیه مقعد-بیرون زدگی در ناحیه مقعد-سفیدی …. و روی انگشت هایش دانه های ریز که آبدار هستند و خارش دارند نیز ظاهر می شود جدیدا در ….. در راه رفتن کند بودم و هنگام راه رفتن حتی در مسافت کوتاه در پاها ناتوانی داشتم و …
عضو شورای استفتائات دفتر آیت‌الله شبیری‌زنجانی مبلغ زکات فطره هر فرد را ۴۰۰۰ تومان اعلام کرد. …. سوال: آیا شخص‌ روزه‌دار در ماه‌ مبارک‌ رمضان می‌تواند سُرم‌ یا آمپول تزریق‌ کند؟ … جماع روزه را باطل می‌کند مگر آن که کمتر از ختنه‌گاه وارد شود. دراگر در هنگام خواب منی از انسان بیرون آید (محتلم شود) روزه‌اش باطل نیست ولی پس از آن نمی‌تواند …
۷ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – مسئلۀ ۷۰ : در مورد آب چاه، به نظر می رسد اگر از زمین نجوشد و «مادۀ نابعه» و …. ۳- نجاست دیگری مانند خون، ادرار یا مدفوع بیرون نیامده باشد. … آن آب نگویند، چیزهای نجس را پاک نمی کند و وضو و غسل نیز با آنها باطل است. … مسئلۀ ۱۱۶ : به آبی که در هنگام پاک کردن چیزی از آن جدا می شود، غُساله گویند؛ پس اگر …… ۶- اسلام آوردن.

رساله توضیح‌المسائل با اضافات فراوان و استفتاءات جدید جلد …

download.ghbook.ir/downloads/…/3205-f-13920909-esteftaate-jadid-makarem-j1.ht…
در اینجا لازم است که از زحمات اعضای محترم شورای استفتای معظّم له تقدیر و تشکر و برای …. جواب: قاضی اگر مجتهد باشد به رأی خود حکم می‌کند و اگر بر اثر ضرورتها غیر مجتهد …. سؤال ۵۵- اگر موش زنده وارد غذا شود زنده بیرون بیاید آیا آن غذا پاک است؟ … جواب: وضو و غسل او باطل است مگر اینکه هنگامی که دیگری آب بر بدن او می‌ریزد خود او …
۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – هنگام که روزه دار آگاهی یافت که وارد ماه رمضان شده است بر او واجب است که شب … ۵ـ یکی دیگر از اشتباهات برخی از روزه داران بر زبان آوردن نیت است. …. اگر در خواب محتلم شد، روزه اش باطل نمی شود، زیرا در حالت خواب اختیار از دست او خارج بوده است. … ۶- اگر دهان روزه دار خشک شد او می تواند لب هایش را با آب تر کند یا با آب …
امام صادق (ع): وضو نور است و وضو گرفتن بر روی وضوی قبلی نوری است …. امام باقر (ع): هنگام شستن صورت در وضو شستن سوراخ بینی و داخل دهان لازم … معنوی او نیز خواهد شد و هرکس نام خدا را بر زبان نیاورد از بدن او پاک نمی شود مگر همان ….. تجدید وضو کند مگر باد معده یا مدفوعی که با اختیار خودش بیرون آید که وضویش را باطل می سازد .
اگر او وقت آن را داشته باشد که با من حرف بزند چه محشری می شود. ….. که گاهی شنیده می‌شود هنگام حمله سارقان اگر افراد شماره کارت بانکی خود را به طور برعکس وارد کنند، …

لب الالباب (راز حروف) – عرفان سجده – بخش ۲

shafaie.blogfa.com/post/29/عرفان-سجده-بخش-۲
در واقع عالم به وحدانیت او خوانده می شود و همیشه عدد اول، معیار همه ی اعداد است و همه ی …. حضرت موسی(ع)به وادی مقدس دعوت شد ، پروردگارعالم فرمود کفشهایت را بیرون بیاور که … به قبله کند و برنگرداند که اگر سهوا یا عمدا رویش را برگرداند،نمازش باطل می شود. …. هنگام ادای مخرج آن در دهان پاره ای از زبان جمع شده و قسمتی از کام بالا را که مقابل آن …

نحوه از بین بردن بوی بد دهان هنگام خوردن سیر – جدیدترین …

www.momtaznews.com/نحوه-از-بین-بردن-بوی-بد-دهانهنگام-خوردن/
در این میان مسواک زدن هم کمک می کند اما نمی توان مسواک را همیشه در دهان نگه داشت، یکی از بهترین … می گذارند که در عین تزیین ظرف غذا، بوی بد دهان ناشی از سیر و پیاز نیز رفع شود. … اگر از طرفداران پروپاقرص آدامس هستید، از انواع حاوی زایلیتول استفاده کنید که مانع … آیا فرو بردن اخلاط سرو سینه در هنگام بیماری، روزه را باطل می کند؟

کافه پارس | پورتال خبری ، تفریحی ، سرگرمی – مطالب ارسال …

www.cafepars.com/user-admin

ایا شوری روی لب اگر هنگام بیرون اوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می کند, ۰ پاسخ … به طور مستقیم نتوانست از محضر نایب‌اسدالله استفاده کند، ولی در دوره‌ای بسیار …

مرجع فارسی روزه سوژه | جستجو |

marjafarsi.ir/list/روزه+و+سوژه.html
️سوال: اگر روزه باعث شود بیماری دیرتر بهبود یابد، تکلیف چیست؟ … پاسخ: همه مراجع: اگر روزه بگیرد، صحیح نیست و باید پس از ماه رمضان در هنگام سلامت آن را قضا کند. … را از طریق بینی وارد حلق و مری نماید، آشامیدن صدق نموده و روزه را باطل می‌کند. … بعد پیرمرد به جوانان گفت: «آیا شما هم روزه هستید؟ ….. ﭼﺸﺎﻧﺪﻥ ﺷﻮﺭﯼ ﺍﺷﮏ ﺑﻪ ﻟﺐ ﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ

نگاه کردن فیلم و عکس مستهجن روزه را باطل می کند؟ – خبر

chifeed.ir/نگاه-کردن-فیلم-و-عکس-مستهجن-روزه-را-باطل/

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آیا دیدن فیلمها و عکسهای مستهجن به قصد لذت بردن روزه را باطل می‌کند؟ … چنانچه فرد به قصد بیرون آمدن منی با خودش کاری کند که منی از او خارج گردد و این امر در اثر دیدن … رد و بدل کردن حرف های عاشقانه، در خیال آوردن و فکر کردن به مسائل شهوت …. در آغاز روزه داری، زبان باردار است، عرق بدن زیاد می شود، دهان بو می گیرد، …

دیدگاه‌ها برای ایا شوری روی لب اگر عنگام بیروناوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می کند بسته هستند
king
۱۰ تیر ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای ایا شوری روی لب اگر عنگام بیروناوردن زبان وارد دهان شود روزه را باطل می کند بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود