در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) صحبت می کند؟

در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) صحبت می کند؟

در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) …

fantea.rozblog.com/…/در-فیلمعمرمختار-چه-کسیبهجایآنتونیکویینعمرمختار-…

۳۰ دقیقه پیش – در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) صحبت می کند؟ جواب در ادامه مطلب؟جواب : احمد رسول زاده عمر مختار (به انگلیسی: Lion…,در …

و اسماعیلی در جواب می گه تو جای ابوسوفیان صحبت می کنی و من آنتونی کوئین رو می گم …. کسی از دوستان در مورد دوبله فیلم المپیک خونین مونیخ( جانبازان فلسطین) اطلاعاتی … ممتاز ایران بود چنانکه اصرار عجیبی داشت که بجای آنتونی کوئین صحبت کند. … فیلم عمر مختار به مدیریت خسرو خسروشاهی دوبله شد و بخاطر روحانی بودن …

صدا پیشه «عمر مختار» و «حمزه» درگذشت+عکس | دیارمیرزا

diyarmirza.ir/1393/10/صدا-پیشه-عمرمختار-و-حمزه-درگذشتعک/
فوتونیوز: از «رنجی که استاندار گیلان می برد» تا «تهدید داعش به انجام عملیات گرگ … وی همان گوینده‌ای است که نقش حمزه؛ عموی پیامبر اسلام(ص) را در فیلم محمد رسول … او علاوه بر این اثر، در فیلم سینمایی عمرمختار به جای آنتونی کویین صحبت کرده است. …. حقوق‌ها غیرمتعارف بود اما غیرقانونی نبود/هیچ کسی در این‌باره به قوه قضاییه …

۵ دوبلور برتر تاریخ سینمای ایران – مووی مگ

moviemag.ir/cinema/top-5/1111-5-دوبلور-برتر-تاریخ-سینمای-ایران
در این فیلم به راستی ژاله کاظمی استادی اش در دوبله را نمایان می کند و حتی در بعضی از … گفته می شود که کاظمی در اواخر عمر خود به سعید مظفری ( دوبلور ) گفته بود که :من هم … ناصر طهماسب استاد بلامنازع تیپ سازی در هنر دوبلاژ ایران است و کسی را یارای … بجای او صداپیشگی کرده و از طرفی صدای آشنای کوین اسپیسی در فیلمهای …

حال گوینده «عمرمختار» و دوبلور «محمد رسول‌الله» خوب نیست – …

cinemapress.ir/news/…/حال-گوینده-عمرمختار-و-دوبلور-محمد-رسول-الله-خوب-نیست
۲ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – همسر احمد رسول زاده دوبلور نقش آنتونی کوئین در فیلم «عمر مختار» در پایان گفتگوی خود به شعری از اخوان ثالث اشاره و بیان کرد: تنها می توانم به شعری از اخوان اشاره … چه کسانی برای واقعیت بخشی سناریوهای سریال ۲۴ اقدام کردند؟ … آشفته بازار است/ مسئولان با دیدگاهی عمقی به مسأله فیلم کوتاه در کشور نگاه کنند …

«احمد رسول زاده» گوینده صدای آنتونی کوئین در عمرمختار به …

cinemapress.ir/news/…/احمد-رسول-زاده-گوینده-صدای-آنتونیکوئین-در-عمرمختاربه-د…
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – «احمد رسول زاده» گوینده صدای آنتونی کوئین در عمرمختار به دیار باقی شتافت … اثر، در فیلم سینمایی عمرمختار به جای آنتونی کویین صحبت کرده است. … است/ مسئولان با دیدگاهی عمقی به مسأله فیلم کوتاه در کشور نگاه کنند · توحیدپرست: ریشه مشکلات سینمای کشور به عقب ماندگی ذهنی مدیران باز می گردد/ برای حل …
همچنین صدای او در فیلم‌های ایرانی قبل از انقلاب، به جای فرزان دلجو و در سینمای … ایران ، کسی که به استادی به جای نقشهای متعدد در یک فیلم صحبت می کند بی آنکه …. یکی دیگر از صداهای ماندگار او، دوبله شخصیت عمر مختار با بازی آنتونی کوئین است.

دوبلور آنتونی کویین و محمد علی کشاورز در گذشت – طرفداران …

https://sites.google.com/site/spiritueleventilators/newest…/AnthonyQuinn-died-Dvblvr

آقای رسول‌زاده در سال ۱۳۵۹ در فیلم «در محاصره» ساخته اکبر صادقی هم ایفای نقش کرد. … او به جای آنتونی کویین در «عمر مختار» و محمدعلی کشاورز در «پدرسالار» صحبت کرده بود. … می‌دهیم همه داغ‌دار می‌شوند و ناراحتی سر می‌دهند، اما در زمان حیات چنین کسانی، کاری انجام نمی‌شود. … آیا میدانستید موجودات زنده ای هستند که هزاران سال عمر می کنند؟

۱۲ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – چکیده ای از صحبت های او را به مناسبت زادروز این فیلمساز فقید جهان اسلام در … عمر مختار فیلم مستندى بود که غرب را به فاشیسم متهم مى کرد. … که آیا ایشان حاضرند به من کمک کنند تا فیلم الرساله را بسازم یا خیر؟ … فلسطین به جای لیبی *یادم هست وقتی روی عمر مختار کار می کردیم، … من رو به روی آنتونی کویین؟
۲۸ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – از آنجا که کسی حاضر به سرمایه‌گذاری روی پروژه نبود، فیلم در آستانه … عقاد از آنتونی کویین خواست در فیلم نقش حمزه عموی پیامبر (ص) را در … برای حکومتی که میلیاردها دلار هزینه تبلیغ اسلام( به روایت عبدالوهاب) می کند پرداخت هزینه این فیلم مشکل نبوده. … پنج سال بعد باز هم با کمک قزافی “عمرمختار” رو ساخت.
احمد رسول زاده در فیلمهای فارسی دهه ۴۰ بجای رفیع حالتی صحبت کرده‌است. … یکی دیگر از صداهای ماندگار او، دوبله شخصیت عمر مختار با بازی آنتونی کوئین است. … و مدیران دوبلاژ گفته می‌شد که شما درها را بسته‌اید و کسی را به این حرفه راه نمی‌دهید. … دارند که گاهی کار مدیر دوبلاژ و مترجم را در معادل‌سازی برای مخاطب ایرانی مشکل می‌کند.

برچسب ها – فیلم – شفاف

www.shafaf.ir/fa/tag/241/فیلم
بتواند ادعا کند فیلم کمدی ساخته و به کسی برنخورده. … فیلم سینمایی “عمرمختاربه جای آنتونی کویین صحبت کرده. … دوم و سوم این فیلم ساخته می شود گفت این.
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – او همچنین به جای آنتونی کویین در فیلم عمر مختار صحبت کرده بود. این پیشکسوت … ذخیره آخرت ایشان متن مستند حج می باشد که منو به آسمونا میبره.
معروف‌ترین آنها الرسالۀ (محمد رسول‌الله(ص))، عمر مختار و هالووین، که فیلم پرهیجان و … من دربارۀ این روی‍ّه خودم می‌توانم به تفصیل برایتان صحبت کنم، منتهی اگر …. این مسئله (وحدت و عز‌ّت اسلامی) هم اکنون بیشتر اهمیت پیدا می‌کند چرا که مثلا‌ً در …. آنتونی کویین می‌گفت چطور من در مقابل یک عرب مسلمان نقش یک عرب مسلمان را بازی کنم؟
۱۰ دقیقه پیش – خواب بیش از ۸ ساعت نیز این شرایط را ایجاد می کند. _ کاهش مصرف مواد … در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) صحبت می کند؟

[PDF]تلویزیون

www.rooznamehsaba.ir/files/fa/publication/pages/1395/2/1/642_2593.pdf
من نفس برگزاری چنین برنامه ای را به فال نیک می گیرم و خوشحال هستم که … چقدر هم شاخ و بال پیدا کند ریشه آن فراموش نمی شود. … نظر من هر صدایی ویژگی های خاص خود را دارد و هر کسی که به مقوله … هست که صدای احمد رسول زاده با شخصیت عمر مختار به جای آنتونی کویین یا صدای نصراله مدقالچی در فیلم های »نقاب … براندو صحبت کند.

صدای خسته شرق – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/Sima/669546980203929364/صدای-خسته-شرق

۲۰ آذر ۱۳۸۵ ه‍.ش. – همیشه تا از دوبله و حرفه گویندگی سخن به میان می آید، بیشتر کسانی که … شصت خیلی ها می خواستند بدانند که به جای آنتونی کویین در «عمر مختار» و به جای … نام دوبلور شخصیت ابوطالب در فیلم «محمد رسول الله» چیست و کیست؛ این آقا … این دوبلور بزرگ در شرایطی در «عمر مختار» به جای آنتونی کویین صحبت کرد …

دانلود موسیقی متن فیلم عمر مختار – دانلود آهنگ جدید

musiccs.ir/music/دانلود-موسیقی-متن-فیلمعمرمختار-۲/
با سلام لطفا اگر کسی موسیقی متن این دو فیلم رو داره به اشتراک بذاره. مرسی … چشم به راه آنتونی کوئین ( در نقش شهید عمر مختار) صحنه ای جاودانه از فیلم عمر مختار … ( از این سریالها می توان به سریال های پرطرفدار و نام آشنایی همچون ) ( عمر گل لاله ، از, به موزیک,… ….. او در فیلم سینمایی “عمرمختاربه جای آنتونی کویین صحبت کرده است.

کارگردان محمدرسول الله(ص): سینما از تانک هم قوی تر است! – …

www.parsine.com/fa/news/…/کارگردان-محمدرسول-اللهص-سینما-از-تانک-هم-قوی-تر-ا…
۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – معروف‌ترین آنها الرسالۀ (محمد رسول‌الله(ص))، عمر مختار و هالووین، که فیلم پرهیجان و … من دربارۀ این روی‍ّه خودم می‌توانم به تفصیل برایتان صحبت کنم، منتهی اگر بخواهم ….. چرا در هر دو فیلم از آنتونی کویین استفاده کردید؟ … این در هر جای دنیا که باشد، تماشاچی با آن ارتباط برقرار می‌کند، در ژاپن، در فیلیپین، در هر جا.
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – به گزارش ایسنا، طبق اعلام دختر مرحوم رسول‌زاده، پیکر این هنرمند عرصه دوبله ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۱ دی‌ماه از مقابل … او در فیلم سینمایی “عمرمختاربه جای آنتونی کویین صحبت کرده است. … نظراتی که به تعمیق و گسترش بحث کمک کنند، پس از مدت کوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد.
انگار از کسی می گوییم که آرتیست فیلم امیرالمومنین، مصطفی عقاد، است و دارد برای ما … در حال صحبت با #آنتونی_کویین در پشت صحنه فیلم #رسالت که در ایران به … shahrokh6565 روحش شاد واقعا یکی این فیلم و فیلم عمرمختار واقعا بازی کرد ۲mon ….. به جای آنتونی کویین( حمزه) و اگر اشتباه نکرده باشم در فیلم عمر مختار، دوبله …
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – او به جای بسیاری از بازیگران ایرانی و خارجی صحبت کرده و به تدریج صدایش جزو … -صدای حمزه در فیلم محمد رسول‌الله (بازی آنتونی کویین) …. یک تکه فسیل کسی سالها عمرش را می‌گذارد، تحصیل می‌کند آخر هم چیزی گیرش نمی‌آید.
در مورد محمد بازیگران به جای او با دوربین صحبت می‌کنند و در مورد علی در تنها … در واقع شخصیت اصلی این فیلم حمزه بن عبدالمطلب، عموی محمد، با شرکت آنتونی کوئین است. …. «زید» تأکید می‌کند که در غار هیچ کس همراه رسول اکرم نبوده است و خود را در ….. استعمار ایتالیا یعنی عمرمختار بسازد که وی نیز این پروژه را به سامان رساند.

محمد رسول الله – بارزترین فیلم تاریخ اسلام – سینمــــاسنتـــــر

forum.cinemacenter.ir › … › معـــــــــرفی فیــــــــــــــلم › معـرفی فیــلم‌های جهان (آزاد)
۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۱۰پست – ‏۵ نویسنده

محمد رسول الله و عمر مختار. در خصوص هر دو … حمزه : منوچهر اسماعیلی : آنتونی کویین عمر (عمر و … مردی که ابوسفیان جای پیامبر را از او می پرسد : جواد پزشکیان مردی که در اردوی ابوسفیان در کنار هند صحبت می کند : جواد پزشکیان … در ایران به جرات می توان گفت کمتر کسی میباشد که این فیلم عظیم و زیبا را ندیده باشد.

۱۲ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – عده ای جمع شدند و سعی کردند فیلم های سالم سینما را وارد و اکران کنند که … سکانس مهاجرین در حبشه جای حضرت جعفر (ع) دیالوگ ها را گفتند و آقای …. اگر شخصی که من از آن مبارز لیبیایی (عمر مختار) ارائه دادم به آیت الله … در آن جا هم چنین سوالی از او پرسیده بودند که گفته می شود شما شخصیت عمر مختار و آنتونی کویین …

متن کامل سخنان فریبرز عرب نیا در تلویزیون

www.entekhab.ir/fa/news/26418/متن-کامل-سخنان-فریبرز-عرب-نیا-در-تلویزیون
۲ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. – من بیشتر از آنکه بخواهم از خودم صحبت کنم می خواهم در مورد مسائل مهم بازیگری …. کسی که مقام تهیه کننده مقام مجله داری و منتقدی داشته می آید در برنامه هفت با … دستش به جایی میرود و جهانی می شود یا اینکه به واسطه حضور در یک فیلم جهانی … سیستم اگر فکر می کند الان مختار نامه به واسطه این حضور بازیگر نقش مختار …
۱۰ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. – کسی اگر نداند فیلم مربوط به ۸ سال پیش است گمان می کند برای امروز ایران ساخته شده! … می بینیم که مختار و عمر (عمر سعد) که حالا می فهمیم کیست! …. مختار در گفت و گو با جعده ابتدا از خلال یک حصار نیمه باز صحبت می کند اما پس از مدتی که سخن بالا می گیرد این حصار از بین می … علیه) باشد به جای آنتونی کوئین.
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – استاد احمد رسول‌زاده صدای ماندگار دوبله و گوینده صدای ابوطالب در فیلم محمد رسول الله صبح امروز جمعه ۱۹ دی ماه ۹۳ درگذشت. … گفته است و علاوه بر این اثر، در فیلم سینمایی عمرمختار به جای آنتونی کویین صحبت کرده است. …. حماس: روابط ما با ایران خیلی ها را نگران می کند … چه کسانی مخالف شکسته‌شدن قلیان‌ها هستند؟

مردی به نام صدا – همشهری

hamshahrionline.ir/details/10390
۱۶ آذر ۱۳۸۵ ه‍.ش. – به جای پیرمرد داستان حرف زد و به جای کسی که شهامت و شوق او به … ندارند و فضای سرکوب و اختناق، بهترین شرایط را برای دلالان هنر فراهم می‌کند. … دوبله در سینمای ایران با دوبله فیلمی به نام «دختر فراری»(با نام اصلی … احمد رسول‌زاده را با صدای پیرمرد میهن‌پرستی به نام «عمر مختار» با نقش‌آفرینی آنتونی کویین به …
۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – و به بیننده القا می کند که با خرید ملک در آلانیای ترکیه یا همان آنالیا به قول … چنان از فیلم هایی که در آنها بازی کرده صحبت می کند و هیچ اشاره ای به من نمی … کما این که آنتونی کویین هم نقش عموی پیامبر را بازی کرده و هم نقش عمر مختار را و هم در … به جای دعوت از متفکران و شاعران و نویسندگان از بازیگران دعوت می کنند.

یادی از صدای ماندگار دوبله/ هنرمندی که دیگر جایگزین آن را …

tnews.ir/news/e5e355359270.html

۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش ذاکرنیوز؛ ۱۹ دی سالروز فوت احمد رسول‌زاده هنرمندی که همیشه صدای دلنشین و گرم وی در ذهن همه دوستدارانش ماندنی است. گوینده‌ای که به طور …

۲ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – خسروشاهی با اشاره به نبود حمایت ها از ای … … به دلیل بیماری پارکینسون قادر به انجام فعالیت های روزمره و صحبت کردن … و حتی دوست ندارم کسی در چنین وضعیتی با رسول‌زاده هم گفتگو کند چون … همسر احمد رسول زاده دوبلور نقش آنتونی کوئین در فیلم «عمر مختار» در … دو زن برای نخست وزیری انگلیس رقابت می کنند …

ماجرای شرط بندی افسر فرانسوی و روس از زبان حاج همت/واکنش …

www.mashreghnews.ir/…/ماجرای-شرط-بندی-افسر-فرانسوی-و-روس-از-زبان-حاج-همتوا…
۱۲ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – اصلا کاری ندارم که البته پراهمیت هستند و بی کفایتی ما در جای خودش مهم است، …. عده ای جمع شدند و سعی کردند فیلم های سالم سینما را وارد و اکران کنند که من آن ها …. اگر شخصی که من از آن مبارز لیبیایی (عمر مختار) ارائه دادم به آیت الله خمینی … گفته می شود شما شخصیت عمر مختار و آنتونی کویین را تحت تاثیر از آیت …
محمدعلی کشاورز صحبت می کرد همچنین از دوبله های ماندگار… ایشان میتوانیم به شخصیت عمر مختار با بازی آنتونی کویین… اشاره کرد علاوه بر دوبله گویندگی برنامه …
کشتن مرغ مقلد – من می نویسم ، پس هستم. … چرا کسی اردشیر فرح را نمی شناسد ؟ … هامو دوست نداره (۴)کار دل است و حال دل که بد شود فیل دل یاد هندستان موعودش را می کند . …. به یاد ماندنی عمر مختار ( آنتونی کویین ) ” عمر مختار : شیر صحرا ” و دوبله به جایبه نام خبرنگار پخش می شد و توی این سریال ایشون در نقش مرانی صحبت می کرد .

آشنایی با ستارگان دوبله ایران – جلوه های ویژه سینمایی

www.cinemavfx.net/discussions/آشنایی-با-ستارگان-دوبله-ایران
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – احمد رسول زاده: ( کشاورز در پدر سالار) – عمرمختار(آنتونی کویین) …. چه کسی از ویرجینیا ولف می ترسد » با صداپیشگی ژاله کاظمی بجای … منوچهر اسماعیلی دوبلوری است که به راحتی می تواند بجای چند شخصیت یک فیلم صحبت کند و …

احمد رسول‌زاده درگذشت – آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/279094/احمد-رسول‌زاده-درگذشت
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – به گزارش ایسنا، او در فیلم سینمایی عمرمختار به جای آنتونی کویین … باریمور»(جدال درآفتاب)، رالف ریچاردسن (دکترژیواگو) صحبت کرده است. … توضیح عضو شورای سردبیری روزنامه: شریعتمداری حقوق یک سردار را از سپاه دریافت می‌کند …. دست گرفته‌اند/از هیلاری و لاگارد تا ترزا می و مرکل/حالا چه کسی به مردان نیاز …

آنتونی کوئین – صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/آنتونیکوئین
کمتر کسی را می‌توان یافت که آنتونی کوئین را نشناسد و از دیدن شخصیت دوست‌ … احمد رسول زاده صداپیشه نقش هایی نظیر آنتونی کوئین در فیلم عمر مختار، ظهر امروز … اعلام کردند اما مارک آنتونی تاکید کرده است که جنیفر همیشه در قلب او جای خواهد داشت. … جنیفر هرگونه سئوالی که مربوط به جدایی او از مارک آنتونی باشد را رد می کند و بی …
از هر کدام که گمان می کنید بهتر است؛ در سینما که یک تجربه بیشتر نداشتم و حرفه‌ای نیستم. … که چند درخت پاییزی و شاید شعله آتشی افروخته در جایی آن میان را تداعی می کند. …. منوچهر اسماعیلی بجای آنتونی کویین در نقش حمزه و فرستاده پیامبر به مصر ….. در فیلم عمر مختار(به مدیریت دوبله احمد رسول زاده) وی بجای راف والونه که یکی از …

شرلوک هولمز از رویا تا واقعیت – انجمن سینما کلاسیک

cinemaclassic.ir/Thread-شرلوک-هولمز-از-رویا-تا-واقعیت?pid=4512

۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بهترین و تخصصی ترین سایت با موضوع دوبله فیلم درایران. … بهرام زند خود بجای جرمی برت گویندگی می کند و از عهده آنهم خوب برمی آید. ….. اکبر منانی) جای استن لورل صحبت میکنند ، از اینکه چرا عمر مختار بواسطه کم رفاقتی … جهانی در هر دوبار کس دیگری بجز اسماعیلی بجای آنتونی کوئین گویندگی کرد ، از اینکه …

دیدگاه‌ها برای در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) صحبت می کند؟ بسته هستند
king
۰۱ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای در فیلم عمر مختار چه کسی به جای آنتونی کویین (عمر مختار) صحبت می کند؟ بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود