دفتر رسمی پیوند

Peyvand

Logo

دفتر رسمی پیوند در سال 2004 توسط آقای محمد ستوده فر تاسیس گردید. محمد ستوده فر در سال 2000 میلادی وارد کانادا گردید. ایشان دارای فوق لیسانس حقوق از ایران می باشد. بعد از گذشت مدتی از اقامت در شهر تورنتو (کانادا ) وجود خلآ در زمینه فعالیت های حقوقی در ارتباط با ایران را احساس نمود. در آن زمان دو یا سه دفتر ازدواج در تورنتو وجود داشت و با گذشت زمان و افزایش جمعیت ایرانیان مهاجر ضرورت تاسیس یک دفتر یا محضری که بتواند پاسخگوی شمار بیشتری از هموطنان ارجمند ایرانی در این شهر آنگونه که در خور شان این عزیزان باشد احساس می شد. نام این دفتر از ابتدا به منظور هدف والای ایجاد پیوند بین زوج های ایرانی انتخاب شد و این دفتر در طی نزدیک به 16 سال فعالیت خود مفتخر به پیوند صدها زوج ایرانی و غیرایرانی می باشد. اجرای مراسم ازدواج در دفتر و نیز در سالن ها و منازل به شیوه ای زیبا و متناسب با سلیقه و خواست زوج های محترم انجام می شود.فعالیت های این دفتر البته محدود به ازدواج نیست بلکه شامل امور زیاد دیگری است که عبارتست از:

انجام طلاق شرعی و طلاق کانادایی بصورت توافقی برای کسانی که تمامی مراحل مشاوره و بررسی های مقدماتی را طی کرده و هیچ راه دیگری به جز جدائی و طلاق برای خود نمی بینند.

تنظیم و تکمیل فرم های کنسولی تنظیم فرم های کنسولی برای مواردی از قبیل: درخواست شناسنامه فرزند ، تعویض شناسنامه ، تعویض گذرنامه ، گواهی عدم سوء پیشینه ، کارت ملی، خرید خدمت سربازی، تنظیم دعوتنامه رسمی

،تنظیم متن دقیق انواع وکالتنامه بصورت تخصصی و آنلاین نیز از جمله فعالیت های این دفتر می باشد.

در ارتباط با فعالیت های مربوط به داخل کانادا نیز این دفتر اقدام به تنظیم و تکمیل فرم های پاسپورت کانادائی ، فرم های PR ، فرم های سیتی زن شیپی می نماید. کپی برابر اصل نمودن مدارک و تایید امضای قسم نامه نیز از دیگر فعالیت های این دفتر می باشد.

اطلاعات تماس
416-829-7667
North York, Ontario M2M 2L3, Canada