دیوید علوی

David Alavie ( AURORA TOYOTA SCION)

Logo

سفر زیبای خودر را با ما آغاز کنید

ما در اینجا به منظور ارائه بهترین تجربه خریداتومبیل و خدمات پس از فروش برای شما هستیم. به‌عنوان نقطه مرکزی تویوتا در این شهر، ما تمام تلاش خود را برای ایجاد یک فضای دوستانه، اطمینان‌بخش و حرفه‌ای برای مشتریان انجام داده‌ایم.

مجموعه گسترده مدل‌ها: در نمایندگی ما، با افتخار مجموعه گسترده‌ای از مدل‌های محبوب تویوتا را ارائه می‌دهیم. از اتومبیلهای خانوادگی تا اتومبیل های اقتصادی و پرسرعت، هر کدام با طراحی مدرن و امکانات پیشرفته، تجربه رانندگی شگفت‌انگیزی را به شما ارائه می‌دهند.

تخفیفات و پیشنهادات ویژه: ما همیشه به دنبال ارائه بهترین پیشنهادات و تخفیفات برای مشتریان عزیز خود هستیم. با برنامه‌های ویژه فروش و تخفیفات جذاب، هدف ما ایجاد خریدی مقرون به صرفه و خوشایند برای شماست.

تجربه رانندگی ایده‌آل: آزمون رانندگی تویوتا به شما فرصت می‌دهد تا احساس کنید چگونه امکانات برتر، ایمنی بی‌نظیر و کارایی برجسته اتومبیل تویوتا تجربه متفاوتی را برای شما به ارمغان بیاورند.

خدمات پس از فروش: تعهد ما به خدمات پس از فروش و حمایت از مشتریان به عنوان یک خانواده تویوتا، بی‌مانند است. از تعمیرات تا نگهداری دوره‌ای، تیم ما  آماده خدمت‌رسانی به اتومبیل شما است.

با تویوتا ، ما راهی را برای شما با خرید اتومبیلی  با کیفیت، اقتصادی و پرسرعت به‌اشتراک گذاشته‌ایم. به ما بپیوندید و تجربه رویایی از رانندگی را با تویوتا تجربه کنید

اطلاعات تماس
416-666-6075
669 Wellington Street East, Aurora, ON, Canada
davidalavie1@gmail.com

دسته بندی ها
Sale